RamesTakimi në Pukë, lezhjanët i zënë rrugën Ramës

0:44

Per me shume video dhe lajme klikoni , faqja me e klikuar shqiptare...Нове

Report TV - Eskorta e Ramës ndiqet nga protestuesit: Iku legeni iku

2:29

Pas thirrjes së kryedemokratit Basha për zhvendosjen e protesstueve përpara kryesisë së Kuvendit ku do të bëhet dorëzimi i ...Нове

Telugu Rames para niños 3d Anime Telugu Kids Songs

1:43

Telugu Rames para niños 3d Anime Telugu Kids Songs Telugu Rames para niños 3d Anime Telugu Kids Songs Telugu Rames ...

Diplomatët e BE dhe SHBA i zyrën Ramës/Momente tensioni

1:03

Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne ...Нове

Lezhjanët i bllokojnë rrugën Ramës; Kryeministri devijon udhëtimin drejt Pukës

1:40

Protestues i bllokuan rrugën kryeministrit në hyrje të Lezhës.Нове

Lezhjanët i bllokojnë rrugën Ramës; Kryeministri devijon udhëtimin drejt Pukës

1:57

Protestues i bllokuan rrugën kryeministrit në hyrje të Lezhës.Нове

Pa identitet, vetem recion”, ish zv.ministri i Ramës e vë me shpatulla pas murit Besa Shahinin

4:05

Ju lutemi na ndiqni në kanalin tonë Youtube News. Al. Bëni SUBSCIBE! Dhe klikoni këtu . Bëni Video share në profilet tuaja në ...Нове

Ora News - Idrizi mes protestuesve thirrje Ramës: ik o dallkauk, o 99- ç

2:31

Nga protesta para parlamentit kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi bën apel kryeministrit Edi Rama që të largohet. Jemi ngritur për të ...Нове

Lulzim Basha mesazh të drejtpërdrejtë Ramës para protestës

2:01

Në orën 9:40 kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike. Ai është pritur nga shumë ...Нове

Ora News - Momenti i largimit të Edi Ramës nga Kryesia e Kuvendit

0:23

oranews #protestaeopozites Për më shumë se dy orë, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kreun e Kuvendit Gramoz ...Нове

Full Nursery Rhymes for Children to Watch in English | Kids Songs

56:12

Welcome to Hazel Rabbit Friends! Feel free to give us a like if you enjoy our new video :) Facebook ...Субтитри

Report TV - Del plani i qeverisjes së tranzicionit: Hetim Ramës, arrestim Dakos

2:20

Për herë të parë lideri demokrat Lulzim Basha ka zbuluar se cili është plani i qeverisë tranzitore që opozita e bashkuar kërkoi ...Нове